Uwaga !!!! Zasady treningów pod balonem.

Od najbliższego treningu wprowadza się nowe (stare) zasady organizacji treningów . Rodzice przyprowadzają dzieci do budynku klubowego gdzie będzie przygotowana szatnia dla naszego rocznika, dzieci się przebierają i czekają w szatni na trenera, który z całą grupą udaje się na boisko pod balonem. Treningi odbywają się bez obecności rodziców, którzy w tym czasie mogą przebywać na terenie budynku klubowego. Po zakończeniu treningu trener odprowadza grupę do szatni i zabiera na trening dzieci trenujące w grupie czerwonej. Raz w miesiącu będzie trening otwarty, którego termin będzie podany z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem. Zasady te nie dotyczą gier sparingowych oraz ligowych, które są dostępne dla rodziców.

Ważną informacją jest jeszcze to , że środowe i piątkowe treningi grupy białej,  raczej na pewno odbywać się będą na boisku pod balonem, natomiast treningi grupy czerwonej mogą się odbywać na zewnątrz, ponieważ od godz 18:30 boisko pod balonem może być wynajęte grupom komercyjnym. Taki stan rzeczy będzie obowiązywał do 1 listopada,  czyli do momentu wejścia w życie grafiku zimowego, później  obie grupy będą trenowały wyłącznie na boisku pod balonem. Problem nie dotyczy treningów poniedziałkowych kiedy obie grupy trenują razem bądź równolegle.