Turniej "Bądź następny"- 27/28.02 Wieliczka, Kłaj

Turniej "Bądź następny"- 27/28.02  Wieliczka, Kłaj

W najbliższy weekend dwie nasze drużyny wezmą udział w bardzo mocno obsadzonym turnieju organizowanym przez Szkołę Futbolu Staniątki. Mecze będą rozgrywane w halach w Wieliczce oraz Kłaju. Na turniej trener wyznaczył następujących zawodników.

Cracovia "Biała"- Liga Angielska,  Hala Kampus Wielicki, w grupie: Garbarnia, Pogoń Szczecin, GKS Katowice, Parasol Wrocław, Wisła Kraków "Czerwoni", mecze rozgrywane w sobotę od godz 9:00 do 13:20, zbiórka o godz 8:20 w hali w Wieliczce, ul. Piłsudskiego 105, gramy w strojach w Pasy.

1. Zuzia

2. Mucha

3. Czechowicz

4. Pieniądz