Deklaracje-treningi oraz wpłaty na konto

Szanowni Państwo,

Przypominamy, że obowiązkiem każdego z rodziców, których dziecko uczestniczy w treningach Naszej Akademii jest obowiązkowe podpisanie deklaracji.

Tych, którzy jeszcze tego nie uczynili proszę aby do dnia 11.09. 2017 (poniedziałek) dostarczyli do Trenerów swoich dzieci wypełnione i podpisane deklaracje.

Deklaracje można odebrać od swoich Trenerów.

Dzieci, które nie będą miały podpisanej deklaracji od 12.09.2017 ( od wtorku) nie będą mogły uczestniczyć w treningach.

Deklaracja daje nam informacje kto jest członkiem Naszej Akademii, kto reguluje swoje opłaty oraz komu „leży na sercu” jej dobro.

Szanowni Państwo, dzięki Waszym składkom możemy planować pracę Akademii, której głównym celem jest rozwój i doskonalenie umiejętności piłkarskich Waszych dzieci.

Nowe konto do wpłat.

Poniżej konto do wpłat dzieci trenujących w roczniku 2006

NASZ INDYWIDUALNY NUMER KONTA DLA ROCZNIKA 2006.

95 1090 2053 0000 0001 3502 1243

Wpłaty członkowskie za wrzesień i za kolejne miesiące należy uiszczać na to konto do 10-tego każdego miesiąca.

Dyrektor Sportowy Akademii Mistrzów Cracovia-  Krzysztof Hajduk